AsLı ve PeLin Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AsLı ve PeLin Fan

AsLı ve PeLin sevenLer Fan cLub

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sitemize Ho$geLdiniz

+2
pelin-diloş
peLin_yoshy
6 posters
YazarMesaj
peLin_yoshy
Admin
Admin
peLin_yoshy

Sitemize Ho$geLdiniz Empty
MesajKonu: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 10:01 am

MisafirLerimiz sitemize hoşgeLdiniz.Siteye üye oLmadan diğer başLıkLarı göremezsiniz ve cevap yazamazsınız. Sadece bu böLüm ziyaretçiLer için.
cemre-ji
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 11:44 am

yağmur'cum ben berfu diğer sitede seni silmişler istersen sen baştan üye ol ki bende seni admin yapayım.Yha düşünebiliyormusun kendi sitenden seni silmişler. Mad
ÖZGE
Misafir
Anonymous

MesajKonu: www.hepsihayranlaari.8forum.biz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 7:17 pm

ÖNCELİKLE SİTE HARİKA AMA BENİM DAHA GÜZEL BU SİTEYE ÜYE OLUN KÜÇÜK HARFLE AZIN GİRİN
peLin_yoshy
Admin
Admin
peLin_yoshy

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 8:29 pm

yaa berfu bu ne demek yha. kim silmiş.kim silebilio. o kadar mesajım boşa gitti. of yhaaaa.
peLin_yoshy
Admin
Admin
peLin_yoshy

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 8:30 pm

yaa berfu bu ne demek yha. kim silmiş.kim silebilio. o kadar mesajım boşa gitti. of yhaaaa.
ew
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 9:17 pm

yağmurcum senin adına çok üzüldüm.bu arada ben serra üye olsam mı olmasam mı diye düşünüyorum
peLin_yoshy
Admin
Admin
peLin_yoshy

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 9:47 pm

bnde çok üzqünüm cnm. istersen üye ol yada olma. sana kalmş btnm
dila
Misafir
Anonymous

MesajKonu: h   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 5:09 pm

meraba ben dila tam bi Gülçin delisiyim
pelin-diloş
Mod Adayı
Mod Adayı
pelin-diloş

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 5:16 pm

dila nbr ben diloş.... yağmurr seni nassı silerlerr yhhhaaa... Mad
http://hepsiciyiz.forumb.biz
peLin_yoshy
Admin
Admin
peLin_yoshy

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 7:43 pm

ßerfu beni sadece adminLer siLebiLir.ayçça en yakın arkadaşım. o siLmez. sen siLdiysen Lütfn sLe. ynLışLıkLada oLmş oLabiLr. Lütfen berfu doqruyu söLe
Pelin_Emma_cemre
Co-admin
Co-admin
Pelin_Emma_cemre

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 7:58 pm

ben üye oldum Very Happy bu arada yağmur evet misafir olmuşsun bende gördüm çok üzüldüm belki de yanlışlıkla olmuştur
cemre_aslı_pelin
Moderator
Moderator
cemre_aslı_pelin

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 8:33 pm

ya nasıl yha of seni nasıl silerler yha offff Sad Mad
ezgi_pelin
Üye
Üye
ezgi_pelin

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 10:16 pm

yha yağmur valla sen gittin sitenin tadı tuzu kalmadı bende girmiom artık pek siteye buna giriom sadece kensitenden siliolar bide yani
cemre_aslı_pelin
Moderator
Moderator
cemre_aslı_pelin

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 7:39 pm

ezgi_pelin demiş ki:
yha yağmur valla sen gittin sitenin tadı tuzu kalmadı bende girmiom artık pek siteye buna giriom sadece kensitenden siliolar bide yani

bende scratch Rolling Eyes Exclamation Exclamation Exclamation Crying or Very sad Embarassed
Pelin_Ezgi
Admin
Admin
Pelin_Ezgi

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 8:13 pm

beni hatırladın mı yağmurum ben hepsiden ezgi siten çok güzelmiş
http://yasemin.turkforumpro.com/index.htm
Pelin_Ezgi
Admin
Admin
Pelin_Ezgi

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 11:25 pm

ezgi_pelin demiş ki:
ezgi sen hangi ezgisin şu bizim sitedeki diğer ezgi mi?
http://yasemin.turkforumpro.com/index.htm
SeDA(Ck)
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sitemize Ho$geLdiniz   Sitemize Ho$geLdiniz Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 12:03 pm

Merhaba ben seda siten çok güzelmiş ayça

Sitemize Ho$geLdiniz
1 sayfadaki 1 sayfası